СУПУТНИКОВІ АНТЕНИ

Пропонуємо наступний спектр послуг:

  • продаж і встановлення супутникових, ефірних антен;
  • ремонт тюнерів;
  • налаштування супутникових антен;
  • колективні антени для багатоквартирних будинків;
  • налаштування телевізорів;
  • виїзд по місту і області;
  • гарантія до 36 місяців;
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування.

 

 

      Ми працюємо на ринку понад 10 років, і з самого початку спеціалізуємося на впровадженні професійних телевізійних систем для вимогливих клієнтів. Створюємо індивідуальні комплекти супутникового телебачення в приватних будинках і квартирах, а також в великих багатоповерхових будинках. Також проектуємо супутникове телебачення для таких об’єктів, як готелі, гостьові будинки, ресторани, будинки відпочинку. Спеціалізуємося на встановленні безкоштовних систем цифрового супутникового та цифрового ефірного телебачення.
Ми торгівельно-монтажна компанія —  надаємо послуги з монтажу, а також продаємо обладнання для цифрового телебачення.

      В теперішній час, супутникова антена є досить реальним і зручним вибором для людей. Тому, що її основна перевага в тому, що вона не потребує щомісячної оплати, встановлюється в місцях недоступних для звичайної антени, дає можливість переглядати канали як вітчизняних так і зарубіжних програм в HD-якості, а також підтримує можливість підключення платних пакетів. Встановити супутникову антену можна дуже швидко і недорого, ми зможемо вам допомогти у виборі правильної і потрібної комплектації для вашого будинку, квартири, офісу чи будь-якого іншого приміщення.

      Надійне кріплення і точне позиціонування супутникової антени є основою для якісного прийому телебачення.

      Навіть найкраща антена, яка погано змонтована чи зле налаштована, буде призводити до зниження якості зображення. Таким чином, антена, що монтується нами, завжди фіксується надійно і точно налаштовується за допомогою професійних цифрових приборів для пошуку супутникового сигналу і налаштування.

      Правильне кріплення і розташування супутникової антени, забезпечує безперебійний сигнал навіть в складних погодніх умовах. Вибір тюнера, це також важливий момент, тому що їх різноманітність, на теперішній час, дуже велика. Наш досвід, який вже становить понад 10р., дає можливість порекомендувати вам обладнання кращих виробників, які володіють хорошою якістю зображення і доступними цінами. Ми також відслідковуємо усі новинки, які з’являються на ринку, щоб наш клієнт першим відчув зручність і комфорт у користуванні.

      ПРАЦЮЄМО ПО ПЕРЕРАХУНКУ!!!

      При виникненні будь-яких додаткових запитань, звертайтеся за номерами телефонів, вказаними на нашому сайті. Ми будемо раді Вам допомогти.