СИГНАЛІЗАЦІЯ

Завданням системи охоронної сигналізації – є передача інформації про загрозу в певному місці (приміщенні або на території), щоб вжити відповідних заходів.

 

На що варто звернути увагу: 

                                                                                                                       Безпровідна система AJAX

     Гарантією добре спроектованої системи охоронної сигналізації – є правильне розміщення датчиків і бар’єрів, а також налаштування їх так, щоб ефективно забезпечували “слабкі місця” будинку і навколишнього середовища.

     Оптимальним варіантом є, коли проект системи охоронної сигналізації, його установку, монтаж, введення в експлуатацію виконує одна компанія. Простіше і швидше можна буде усунути можливі несправності.

      Ми, піклуючись про Вашу безпеку, пропонуємо проект, монтаж і обслуговування надійних систем сигналізації відомих брендів. Володіючи багаторічним досвідом роботи в цій галузі, ми зможемо краще передбачити можливі загрози, а також налаштувати аварійні системи до специфіки даного об’єкта.

     Системи сигналізації, які ми встановлюємо на території об’єктів наших Клієнтів, встановлюються відповідно за індивідуально підготовленим проектом. Ми дотримуємося рекомендацій виробників пристроїв сигналізації та використовуємо свій власний досвід, а також допомагаємо у виборі оптимальних параметрів.

     Встановленні нами системи сигналізації, вже захищають безліч приватних та промислових об’єктів.

Приєднуйтесь до числа клієнтів, задоволених нашими послугами!